سرباز امریکایی که در حملۀ انتحاری مجروح شده بود، بنیاد خیریه ساخته است

تراویس میلس، سرباز امریکایی‌ست که بخشی از اعضای بدن خود را در انفجار حملۀ تروریستی در افغانستان از دست داده است. او برای سربازان امریکایی که در چنین حملات زخمی می‌‍‌‌‌شوند، در ایالات متحد امریکا یک بنیاد خیریه ساخته است.

میلس در یکی از سخنرانی‌هایش در«یونیتی کالج» که یکی از شهرهای شمال-شرقی ایالات متحد امریکاست، تجریبات‌اش را با دانش‌جویان شریک کرد.

میلس در بخشی از سخنرانی‌اش گفته که ممکن است گذشته را تغییر دهیم؛ اما این کار در صورتی امکان‌پذیر است که از گذشته به آیندۀ خوب امیدوار باشیم. او هم‌چنان گفته که همه باید این را به خاطر داشته باشند که آن‌ها اگر نتوانند عواقب‌شان را در نظر بگیرند، می‌توانند نگرش خود را تحت کنترول داشته باشند.

او تصریح کرده است: «زنده‌گی به هرگونه‌ای که باشد به پیش می‌رود؛ اگر عزم درست داشته باشید، زندگی بهتری را تجربه خواهید کرد.»

«بنیاد تراویس میلس» یک بنیاد خیریه است که برای سربازان مجروح، بستر درمان‌شان را در شهر «مین» فراهم می‌کند تا این سربازان بتوانند اوقات‌شان را در کنار فامیل خود به خوشی بگذرانند.

سخن‌رانی روز شنبۀ مایلس پر از جوک‌هایی خوب بود. او حتا پس از این‌که دکترای افتخاری را از سوی دانشگاه «یونیتی» به‌دست آورد، گفت که بلآخره یک سند به‌دست آورده است. او قبل از این‌که سرباز شود و به افغانستان بیاید، در یکی از دانشگاه‌های «میشیگان» مصروف فراگیری تحصیل بود.

پس از آن، یکی از طرف‌داران حزب دموکرات ایالات متحد امریکا  به‌نام «جنیت مایلس» آغاز به سخنرانی کرد. او در سخنانش به اهمیت «روزهای بد» و تسلیم نشدن پرداخت. او گفت: «آرزو دارم که شما هیچ‌گاهی از ناکامی نترسید و برای رسیدن به اهداف خود دوباره جوانه بزنید و شاخ برگ داشته باشید.»

 

منبع: خبرگزاری اسوشیتد پرس

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

بستن