اندرابی: آنانی که به تجهیزات پولیس دست‌برد می‌زنند، تفاوتی با تروریستان ندارند

جنرال مسعود اندرابی پس از چاشت روز گذشته (۲۳ دلو) در یک مراسم ویژه‌ توسط  حمدالله محب، مشاور شورای امنیت ملی به کارمندان وزارت امور داخله معرفی شد.

آقای انداربی پیش از این در پست‌های معاون و سرپرست ریاست امنیت ملی افغانستان نیز کار کرده است. اکنون از طرف رییس‌جمهور به عنوان سرپرست وزارت امور داخله تعیین گردیده است.

او در مراسم معرفی شدن‌اش، مبارزه با تروریسم و دهشت‌افگنی را از اولویت‌های کاری خویش خواند و افزود: وظیفه اصلی پولیس تنفیذ قانون و تامین نظم عامه است و در کنار این باید مبارزه با دهشت‌افگنی نیز افزایش یابد.

مسعود اندرابی رسیده‌گی به خواست‌های مشروع پولیس را از جملۀ مسوولیت‌های خود عنوان کرده و تاکید کرد: آنانی که به تجهیزات و امکانات نیروهای پولیس دست‌برد می‌زنند، برای من تروریست دیگر اند.

وی خطاب به جنایت‌کاران تصریح کرد: روزهای خوب‌تان به پایان رسیده است، یا به قانون تمکین کنید و یا هم به قساوت مشروع نیروهای پولیس مواجه خواهید شد.

آقای اندرابی در یک تویتی که از صفحۀ وزات داخله نشر شده، گفته است: خشکاندن ریشه‌های فساد، جرایم و حلقه‌های زورگو را مسوولیت ایمانی و وجدانی خود می‌دانم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

بستن