دومین روز مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگ‌سالان

مسرور تابش

امروز دومین روز مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگ‌سالان در سالون ریاست تربیت بدنی و ورزش بود.

در نخستین روز این مسابقات، ورزشکاران چهار تیم از کابل و بیست‌وهفت تیم از ولایات دیگر به همراه تیم‌های مهاجران افغانستان از ایران و پاکستان، در چهار وزن به رقابت پرداختند؛ در وزن هشتم، توحید از تیم (ب) کابل مقام نخست، خالق از تیم (الف) کابل مقام دوم و ذکرالله از تیم ولایت جوزجان به مقام سوم دست یافتند و به تیم ملی راه پیدا کردند.

در وزن ششم این رقابت‌ها نیز صفی‌الله از تیم (الف) کابل به مقام نخست، نبی‌الله از تیم کاپیسا دوم، وارث از بلخ و اشرف از تیم پنجشیر به‌گونۀ مشترک مقام سوم را از آن خود کردند که ایشان نیز به تیم ملی راه یافتند.

هم‌چنان در وزن دوم و چهارم، مهاجرین افغانستان مقیم ایران خوش درخشیدند؛ در وزن دوم محسن رضایی از تیم مهاجران افغانستان مقیم ایران به مقام نخست رسید و سید حبیب از تیم (الف) کابل مقام دوم را به دست آورد. همین‌طور ضیاالرحمن از تیم مهاجران افغانستان مقیم پاکستان و مصطفی از تیم ولایت میدان وردک به صورت مشترک به مقام سوم رسیدند.

در وزن چهارمِ این رقابت‌ها، حسین از تیم مهاجران افغانستان مقیم ایران توانست به مقام نخست برسد. به دنبال آن سید عارف از جوزجان به مقام دوم و مقام سوم این وزن را تمیم و نعمت از ولایت‌های پنجشیر و هرات به دست آوردند.

قرار است به دنبال این، مسابقات وزن‌های دیگر در کابل برگزار و تیم ملی با انتخاب چهره‌های برتر انتخاب و کامل گردد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

بستن